Po prostu kocham kino :)

DiCaprio i Scorsese znów współpracują 1

Zostało oficjalnie potwierdzone, że Leonardo DiCaprio i Martin Scorsese będą razem współpracować przy filmie The Wolf of Wall Street, opartym na wspomnieniach Jordana Belforta o tym samym tytule, gdzie DiCaprio wcieli się w postać Belforta. Scenariuszem zajmie się Terence Winter znany z seriali Rodzina Soprano oraz Zakazane imperium.

Martin Scorsese / Leonardo DiCaprio

Plotki o tym, że aktor i reżyser będą brali udział przy produkcji filmu pojawiły się już pod koniec zeszłego roku, jednak dopiero teraz zostało to potwierdzone.

Film przedstawia historię wzlotu i upadku na Wall Street Jordana Belforta, brokera z Long Island. Droga jego kariery przepełniona była ciężkimi imprezami, narkotykami i alkoholem. Jordan został odesłany na 20 miesięcy do więzienia za odmowę współpracy w potężnym oszustwie finansowym w latach 90. Belfort płaci za to, że nie chciał mieć nic wspólnego z powszechną na Wall Street korupcją.

To będzie już piąty wspólny film DiCaprio i Scorsese, do tej pory pracowali razem nad filmami: Gangi Nowego Jorku, Infiltracja, Aviator oraz Wyspa tajemnic.

Film The Wolf of Wall Street najprawdopodobniej będziemy mogli zobaczyć w 2013 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…