Pełny zwiastun Cosmopolis! 3

Zapraszamy do zobaczenia pełnego zwiastuna nadchodzącej wariacji filmowej Davida Cronenberga, Cosmopolis z m.in. Robertem Pattinsonem, Juliette Binoche, Paulem Giamatti, Jay'em Baruchelem i Mathieu Amalric'em.

Fragment teaserowego plakatu

Przypomnijmy, że film jest kandydatem do Złotej Palmy w Cannes w kategorii głównej.

Polscy widzowie natomiast film będą mogli oglądać od 22 czerwca tego roku, dzięki Monolith Films.

W blasku świateł, po ulicach Nowego Jorku przetacza się ekskluzywna limuzyna. W środku jedzie Eric Parker – 28-letni milioner, "złote dziecko" Wall Street i niekwestionowany król światowej finansjery. Jadąc przez Manhattan, spostrzega nagle tablicę z kursami walut. Cyfry bardzo szybko idą w górę, a to może oznaczać tylko jedno – finansowe imperium Erica Parkera z każdym ruchem wskazówki zegara zbliża się do upadku. Atmosfera na ulicach staje się nieznośna. Przed Erikiem 24 najdziwniejsze godziny jego życia – czeka go podróż przez miasto ogarnięte chaosem. Wkrótce jednak elementy układanki złożą się w niepokojącą całość: ktoś czyha na jego życie.

Oto nowy zwiastun:

Wcześniejszą, teaserową zapowiedź, znajdziecie w tej zakładce.

Jak wam się podoba? Czekacie na nowy film Cronenberga?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Tuiq 2012-04-21

Pattison się wyrobi. Pasował i dobrze grał w "Wodzie dla słoni", ale jakoś mi do tego filmu i jego klimatu nie pasuje.

ferhin2 2012-04-21

jestem zdecydowanym przeciwnikiem całej sagi Zmierzchu, jednak wydaje mi się, że Pattinson znakomicie sprawdzi się w tej roli, więc TAK czekam na Cronenberga , czekam też na Bel Ami, który może nie zapowiada się, aż tak dobrze, ale też powinien być niezły.

Proszę czekać…