Pełny zwiastun Cosmopolis!

Fragment teaserowego plakatu

Zapraszamy do zobaczenia pełnego zwiastuna nadchodzącej wariacji filmowej Davida Cronenberga, Cosmopolis z m.in. Robertem Pattinsonem, Juliette Binoche, Paulem Giamatti, Jay'em Baruchelem i Mathieu Amalric'em.

Przypomnijmy, że film jest kandydatem do Złotej Palmy w Cannes w kategorii głównej.

Polscy widzowie natomiast film będą mogli oglądać od 22 czerwca tego roku, dzięki Monolith Films.

W blasku świateł, po ulicach Nowego Jorku przetacza się ekskluzywna limuzyna. W środku jedzie Eric Parker – 28-letni milioner, "złote dziecko" Wall Street i niekwestionowany król światowej finansjery. Jadąc przez Manhattan, spostrzega nagle tablicę z kursami walut. Cyfry bardzo szybko idą w górę, a to może oznaczać tylko jedno – finansowe imperium Erica Parkera z każdym ruchem wskazówki zegara zbliża się do upadku. Atmosfera na ulicach staje się nieznośna. Przed Erikiem 24 najdziwniejsze godziny jego życia – czeka go podróż przez miasto ogarnięte chaosem. Wkrótce jednak elementy układanki złożą się w niepokojącą całość: ktoś czyha na jego życie.

Oto nowy zwiastun:

Wcześniejszą, teaserową zapowiedź, znajdziecie w tej zakładce.

Jak wam się podoba? Czekacie na nowy film Cronenberga?


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.