Kolejny plakat Abrahama Lincolna

Zdjęcie z filmu braham Lincoln: Łowca wampirów 3D

Pojawił się kolejny plakat horroru w reżyserii Timura Bekmambetowa (reżyser Straży nocnej, Wanted – Ścigani), Abraham Lincoln: Łowca wampirów 3D.

Na ekrany polskich kin film trafi 24 sierpnia tego roku dzięki Imperial – CinePix.

Dystrybutor reklamuje film takim oto opisem: Widowiskowy film fantastyczny w cyfrowym 3D, wyreżyserowany przez Timura Bekmambetova, wizjonerskiego twórcę Straży nocnej i Wanted: Ścigani. Gdy matka prezydenta Lincolna zostaje zabita przez istotę z piekła rodem, on wypowiada wojnę wampirom i ich ludzkim sprzymierzeńcom.

Główną rolę pogromcy wampirów i zarazem 16. prezydenta Stanów Zjednoczonych gra Benjamin Walker. Na ekranie zobaczymy również: Dominica Coopera, Mary Elizabeth Winstead i Jimmi'ego Simpsona.

Zobacz plakat komedii:

Kliknij na grafikę, by zobaczyć ją w większej rozdzielczości.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.