Fan seriali i amerykańskiego kina niezależnego.

Serial Zemsta w Polsce 3

Pod koniec maja ruszy w Polsce emisja serialu amerykańskiej stacji ABC pt. Zemsta. Serial to wariacja "Hrabiego Monte Christo". Akcja dzieje się wśród zamożnej społeczności, w której pojawia się młoda kobieta o imieniu Emily. Zapoznaje się ona z członkami bogatej rodziny Graysonów. Szybko dowiadujemy się, że dziewczyna planuje pomścić swojego ojca, który wiele lat temu został wrobiony przez małżeństwo Graysonów w międzynarodowy skandal.

W stałej obsadzie produkcji znaleźli się: Madeleine Stowe, Emily VanCamp, Gabriel Mann, Henry Czerny, Ashley Madekwe, Nick Wechsler, Joshua Bowman (I), Connor Paolo oraz Christa B. Allen. Twórcą serialu jest Mike Kelley, a pilotażowy odcinek wyreżyserował Phillip Noyce.

Zemsta okazała się objawieniem ostatniego sezonu jesiennego w USA, zdobywając sporą popularność wśród widzów. Jest niemal pewne, że serial otrzyma zamówienie na drugi sezon.

Emisja serialu Zemsta, po raz pierwszy w Polsce, na antenie kanału Fox Life w niedziele o godzinie 22 (od 27 maja 2012 roku), po dwa odcinki.

Źrodło: http://media2.pl/media/91387-Zemsta-premierowo-w-Fox-Life.html

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
juskowiak 2012-04-25

bardzo dobry serial.

Piotr Biernacki 2012-04-23

Oj, daj. Naprawdę nieźle wyglądają tutaj intrygi jak na ogólnodostępną sieć. I do tego świetna rola Madeleine Stowe. I podobno mają sztucznie serialu nie wydłużać. Cała historia ma się rozwiązać w tym sezonie, a drugi sezon ma dziać się gdzie indziej i kto inny ma się mścić.

Natalia Karzel 2012-04-23

Brzmi jak niewymagający umilacz czasu, po ciężkim dniu – może dam mu szansę : )

Proszę czekać…