Co dalej po Sin City 2?

Zdjęcie z filmu Ogień i lód z 1983 roku

Robert Rodriguez wybrał sobie swój następny projekt, którym miałby się zająć po skończeniu zapowiedzianego Sin City 2. Będzie nim Fire and Ice, aktorska wersja animowanego filmu z 1983 roku. Obecnie trwają pracę nad scenariuszem filmu, który według Rodrigueza jest "w 70% skończony". Najpierw jednak czekamy na rozpoczęcie zdjęć do filmu Machete Kills.

Ogień i lód to animowany film fantasy, zrealizowany według projektów plastycznych jednego z największych mistrzów gatunku – Franka Frazetty. Nastrojowa, pełna potworów i magii opowieść o starciu dwóch żywiołów – ognia i lodu. Główna bohaterka, księżniczka Teegra, próbuje powstrzymać potężnego czarownika Nekrona, planującego zagładę jej świata. Oparta na naturalnym ruchu ciała znakomita animacja, dynamiczne tempo, wyraziste postacie. Film przeznaczony raczej dla dorosłych.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.