Fringe z finałowym sezonem

Obsada serialu Fringe

Stacja Fox zamówiła kolejny, 5. sezon popularnego serialu sci-fi pt. Fringe. Będzie to sezon finałowy i ma się on składać z 13 epizodów.

Kevin Reilly, prezes Entertainment, Fox Broadcasting Company, stwierdził:

Fringe jest niezwykle twórczą serią; serial ustawił wysoko poprzeczkę jako jeden z najbardziej pomysłowych telewizyjnych dramatów.

Dalej kontynuuje:

Stworzenie finałowych 13 odcinków pozwoli nam dość do kulminacyjnego punktu, na który zasługują jego lojalni fani. Niesamowita praca producentów, scenarzystów i niezwykle utalentowanej obsady przyniosła cztery ostatnie sezony, które dosłownie były nie z tego świata. Mimo, że koniec jest słodko-gorzki, to będzie to bardzo ekscytujący ostatni rozdział.

Współtwórca i producent wykonawczy serialu, J.J. Abrams, dodał:

Jesteśmy podekscytowani i bardzo wdzięczni, że FOX – i nasi fani – sprawili, że niemożliwe stało się możliwym: Fringe będzie kontynuowane do piątego sezonu, który pozwoli serii zakończyć się w dziki i emocjonujący sposób. Wszyscy w Bad Robot będziemy na zawsze wdzięczni naszym widzom i niezwykle sprzyjającego Fox Network w celu umożliwienia dalszych przygód Dywizji Fringe i nie tylko kontynuowania, ale również rozwiązania w sposób, który idealnie pasuje do show.

Muszę przyznać, że osobiście bardzo jestem podekscytowany decyzją FOX. Serial oglądam na bieżąco i z odcinka na odcinek jest co raz lepiej. Przed nami 3 finałowe odcinki 4. sezonu – premiery kolejno 27 kwietnia, 4 i 11 maja.


Marek Jacek
Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.