Plakat filmu Josha Radnora 1

W sieci pojawił się plakat nowego filmu Josha Radnora (Jak poznałem waszą matkę), zatytułowanego Liberal Arts. Jest to drugi film w reżyserskiej karierze Radnora (jego debiutancki film to SzczęścieDziękujęProszęWięcej). Podobnie jak w przednim filmie, Josh nie tylko wyreżyserował obraz, ale też napisał do niego scenariusz i zagrał główną rolę.

Kadr z filmu Liberal Arts (2012)

Film opowiada historię 35-letniego mężczyzny, na drodze którego pojawia się 19-letnia kobieta, gotowa na związek mimo dużej różnicy wieku. Liberal Arts swoją premierę miało na festiwalu filmowym w Sundance (22 stycznia).

W obsadzie filmu są: Zac Efron, Richard Jenkins, Elizabeth Olsen, Allison Janney, Michael Weston, Elizabeth Reaser i Kristen Bush.

Zobacz pierwszy plakat:

Plakat filmu <a class=Plakat filmu

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Redox 2012-05-03

To dziwne, bo na zachodnich stronach dopiero teraz pojawiają się o nim informację.

Trophy 2012-05-03

Radnor robi dobrą robotę. Jego pierwszy film był na prawdę niezły jak na debiut – miał to coś. "Liberal Arts" jeszcze bardziej mnie ciekawi. Jest w czołówce mojej filmowej "bucket list".
Do tego obsada jest bardzo dobra – Jenkins, młoda Olsen (ma talent w porównaniu z siostrami), Janney. Nie mogę się doczekać!
PS. Ale ten plakat już od dawna jest w sieci.

Proszę czekać…