Plakat 5. sezonu Czystej krwi 3

W sieci zaprezentowano plakat reklamujący piąty sezon serialu Czysta krew.

Stephen Moyer na zdjęciu z ostatniego odcinka czwartego sezonu Czystej Krwii

Emisja pierwszego odcinka sezonu (zatytułowanego Turn! Turn! Turn!) odbędzie się 10 czerwca.

Swoje role powtórzą Anna Paquin, Stephen Moyer, Sam Trammell, Ryan Kwanten, Rutina Wesley, Alexander Skarsgård i Chris Bauer.

Dzięki wynalezionej w japońskim laboratorium syntetycznej krwi oraz napojowi z jej ekstraktem o nazwie Tru: Blood, w ciągu zaledwie jednej nocy wampiry z legendarnych potworów przeistoczyły się w przykładnych obywateli. I chociaż ludzie nie figurują już w ich jadłospisie, społeczeństwo niepokoi się, co stanie się, gdy wampiry opuszczą mroczne kryjówki. Przywódcy religijni i polityczni na całym świecie wyrazili już na ten temat swoje zdanie i jedynie mieszkańcy Bon Temps, małego miasteczka w Luizjanie, nie mogą zdecydować się, co o tym naprawdę myśleć.
Miejscowa kelnerka, Sookie Stackhouse (Anna Paquin) dobrze wie, jak wygląda życie na marginesie społeczeństwa. Jako osoba posiadająca wątpliwy dar słyszenia myśli innych ludzi, przychylnie patrzy na integrację społeczną wampirów, a w szczególności na pewnego przystojnego 173-latka, Billa Comptona (Stephen Moyer). Niestety seria tajemniczych wydarzeń, które towarzyszą pojawieniu się Billa w Bon Temps wystawi otwartość Sookie na ciężką próbę.

Zobacz plakat:

Plakat piątego sezonu Czystej krwiiPlakat piątego sezonu Czystej krwii

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Avatar square 200x200
Trophy 2012-05-04

Six Feet Under!

Redox 2012-05-03

Również mam podobną sytuację z serialem. Obejrzałem kilka początkowych odcinków z początku 1 sezonu i jakoś nie bardzo mam motywację brnąć dalej. Dodatkowo to uczucie pogłębia fakt, że twórcą serialu jest osoba odpowiedzialna za powstanie jednego z najlepszych seriali ever.

Trophy 2012-05-03

Faktycznie ładny plakat.
Obejrzałam kilka odcinków 1 sezonu, serial ciekawy, mimo że nie lubię tematyki wampirów. Zrezygnowałam z dalszego oglądania, bo zaczęłam czytać komentarze typu właśnie, że serial "dziecinnieje" z sezonu na sezon. Szkoda mi było czasu.

Sebastian Kn©l 2012-05-03

no czekam na 5 sezon,
oby tylko nie kontynuowali równi pochyłej w dół,
serial z sezonu na sezon staje się coraz bardziej "dziecinny",
wróżki – co to ma być ?, coraz mniej krwi w krwi, a o seksie też można zapomnieć.
Dla młodej młodzieży niech producenci zostawią "Pamiętniki wampirów" czy "Zmierzch", a True Blood powinien być produkowany dla trochę starszych odbiorców.
A sam plakat – cóż ładny :)

Marek Jacek 2012-05-03

Podoba mi się :)

Proszę czekać…