kino europejskie...i wszystko inne

Ridley Scott wybiera Cameron Diaz 3

To Cameron Diaz, a nie Angelina Jolie zagra Malkinę w najnowszym filmie Ridleya Scotta The Counselor. Tym sposobem jedno z najsłynniejszych małżeństw showbiznesu tym razem nie zagra razem na jednym planie.

O The Counselor było dotychczas stosunkowo cicho. Jednak nazwiska Michael Fassbender, Brad Pitt, Javier Bardem i Cameron Diaz pod dowództwem Ridleya Scotta wskazują na to, że szykuje się kolejna pozycja obowiązkowa dla każdego kinomana.

The Counselor to thriller o prawniku (Fassbender), który decyduje się wejść w świat handlu narkotykami nie do końca zdając sobie sprawę, jaką cenę będzie musiał za to zapłacić.
Scenariusz napisze amerykański pisarz Cormac McCarthy, autor powieści na podstawie której powstał scenariusz do filmu Droga z 2009 roku.
Do udziału w filmie zapowiadana jest jeszcze Penélope Cruz, jednak jej rola nie jest jeszcze potwierdzona.

reżyserreżyser
prawnikprawnik
MalkinaMalkina

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Piotr Biernacki 2012-05-10

I scenariuszem zajmuje się jeden z najlepszych, współczesnych literatów, Cormac McCarthy. Brad Pitt, Bardem i Fassbender nie wybierają byle jakich ról.
Szkoda, że Angelina nie zagra. Fajnie by to wyglądało, jakby w filmie zagrały dwa popularne pary/małżeństwa: Pitt-Jolie oraz Bardem-Cruz. Sukces kasowy murowany :)

Trophy 2012-05-10

Wyborna obsada faktycznie, no i do tego Ridley kręci. Trzeba będzie to obejrzeć.
PS. Po tytule na głównej stronie myślałam, że będzie to film, w którym Jolie i Pitt rzeczywiście będą się rozwodzili. A jeszcze tytuł The Counselor wprowadził mnie w maliny. Ładnie :)

Proszę czekać…