Sequel i prequel Iron Sky w drodze!

Kadr z filmu Iron Sky

Producenci europejskiej koprodukcji Iron Sky ogłosili, że chcieliby zrealizować jeszcze dwa filmy. Pierwszy z nich miałby być prequelem, drugi zaś kontynuacją. Oba obrazy powstają dla wytwórni Blind Spot Pictures.

Polska premiera filmu odbyła się 27 kwietnia. Gdy w 1945 roku III Rzesza chyli się ku upadkowi, z tajnej bazy na Antarktydzie naziści wysyłają na Księżyc misję ostatniej szansy. Wkrótce po ciemnej stronie srebrnego globu powstanie tajna baza, w której hitlerowcy rozpoczną realizację diabelskiego planu zemsty.

Miejmy nadzieję, że tym razem krócej przyjdzie nam poczekać na kolejne filmy niż na Iron Sky, którego proces preprodukcji trwał bardzo długo.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.