Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Jason Gedrick w Dexterze 1

Do obsady 7. sezonu serialu Dexter dołączył nowy aktor, Jason Gedrick, który wystąpi w kilku odcinkach w roli menadżera jednego z klubów dla dżentelmenów w Miami. Prawdopodobnie będzie również powiązany z serią morderstw zaplanowanych na nowy sezon.

Jason Gedrick

Produkcja serialu rusza już w maju w Los Angeles, a premierę pierwszego odcinka serii zaplanowano na 30 września br..

Serial bazuje na bestsellerowej powieści Jeffa Lindsay’a "Demony dobrego Dextera". Wykorzystywany i porzucony w dzieciństwie Dexter, jest teraz odnoszącym sukcesy pracownikiem laboratorium kryminalistycznego w Miami. Jego specjalnością jest analiza śladów krwi. Jednak ten z pozoru sympatyczny człowiek skrywa mroczny sekret – aby zaspokoić mordercze żądze, Dexter Morgan eliminuje w brutalny i perfekcyjnie przemyślany sposób groźnych przestępców, którzy wymknęli się sprawiedliwości.

Przypomnijmy, że w serialu w rolach głównych występują Michael C. Hall (Dexter Morgan), Jennifer Carpenter (Debra Morgan), Desmond Harrington (Joey Quinn), C.S. Lee (Vince Masuka), Lauren Luna Vélez (Maria Laguerta), David Zayas (Angel Batista) i James Remar (Harry Morgan).

DexterDexter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Quagmire 2012-05-24

Nie da się tak łatwo pozbyć tego wątku, tego serialu już raczej nic nie uratuje.

Redox 2012-05-24

Mam wielką nadzieję na poprawę serialu, bo poprzedni sezon był okropny. Oby twórcy nie poszli ponownie tak naciąganymi wątkami jak choćby pseudomiłość Debry do Dextera.

Proszę czekać…