Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Jason Gedrick w Dexterze 1

Do obsady 7. sezonu serialu Dexter dołączył nowy aktor, Jason Gedrick, który wystąpi w kilku odcinkach w roli menadżera jednego z klubów dla dżentelmenów w Miami. Prawdopodobnie będzie również powiązany z serią morderstw zaplanowanych na nowy sezon.

Jason Gedrick

Produkcja serialu rusza już w maju w Los Angeles, a premierę pierwszego odcinka serii zaplanowano na 30 września br..

Serial bazuje na bestsellerowej powieści Jeffa Lindsay’a "Demony dobrego Dextera". Wykorzystywany i porzucony w dzieciństwie Dexter, jest teraz odnoszącym sukcesy pracownikiem laboratorium kryminalistycznego w Miami. Jego specjalnością jest analiza śladów krwi. Jednak ten z pozoru sympatyczny człowiek skrywa mroczny sekret – aby zaspokoić mordercze żądze, Dexter Morgan eliminuje w brutalny i perfekcyjnie przemyślany sposób groźnych przestępców, którzy wymknęli się sprawiedliwości.

Przypomnijmy, że w serialu w rolach głównych występują Michael C. Hall (Dexter Morgan), Jennifer Carpenter (Debra Morgan), Desmond Harrington (Joey Quinn), C.S. Lee (Vince Masuka), Lauren Luna Vélez (Maria Laguerta), David Zayas (Angel Batista) i James Remar (Harry Morgan).

DexterDexter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Quagmire

Nie da się tak łatwo pozbyć tego wątku, tego serialu już raczej nic nie uratuje.

Redox

Mam wielką nadzieję na poprawę serialu, bo poprzedni sezon był okropny. Oby twórcy nie poszli ponownie tak naciąganymi wątkami jak choćby pseudomiłość Debry do Dextera.

Proszę czekać…