ALF powróci na duży ekran

Znany i lubiany przez młodszą widownie i nie tylko, serial ALF powróci na duży ekran. Sitcom opowiada o kosmicie, który przez przypadek wylądował w garażu rodziny Tannerów. Podczas gry rodzina próbuje naprawić statek kosmiczny ALF’a, postanawiają też ukrywać go w swoim domu. Po jakimś czasie wszyscy przyzwyczają się do kosmity w swoim życiu.

Paul Fusco, twórca i głos ALF’a, doszedł do wniosku, że po odświeżeniu wielu już seriali telewizyjnych, np. Drużyny A czy Muppetów, przyszedł czas na ALF'a.

Myślę że to jest odpowiednia pora na ALF'a. Wyczucie czasu, to najważniejsza rzecz. Powstały filmy, które myślałem, że nie są na takiej samej pozycji co ALF, więc myślę, że to już czas.

ALF mógłby być bardziej szczery niż kiedykolwiek, ponieważ świat jest zupełnie innym miejscem niż w latach 80. Uważam że postać ta nadal się wyróżnia. Moglibyśmy podejść do niej w nowy, świeży sposób. Nie sądzę, że skopiujemy serial, ale myślę że umieścilibyśmy ALF’a w takiej fabule, gdzie zostałoby wyjaśnione jak znalazł się na Ziemi. Dołączylibyśmy go do nowej rodziny i pozwolili mówić za siebie.