Fan seriali i amerykańskiego kina niezależnego.

Premiery DVD i Blu-Ray #21/2012 4

Najbliższy tydzień będzie bardzo ubogi na rynku filmowym w Polsce. Pojawią się raptem 3 tytuły, a wśród nich amerykańsko-rosyjski film science fiction Najczarniejsza godzina o zagładzie obcych istot w Moskwie. Ponadto do kupienia będą dwa seriale wydane przez Galapagos Films, Człowiek-cel oraz Partnerki.

Najczarniejsza godzina

Grupa młodych Amerykanów przebywających w Moskwie prowadzi desperacką walkę o przetrwanie w obliczu apokaliptycznej inwazji przedstawicieli obcej cywilizacji dysponujących niszczycielską siłą o nieznanym pochodzeniu i ogromnej mocy. Składający się z czystej energii, niewidzialni obcy bezlitośnie zabijają ludzi paląc ich na popiół za każdym dotknięciem. Niewielka grupka ocalałych, uzbrojonych jedynie w swoją odwagę i pomysłowość łączy siły z ekscentrycznym rosyjskim naukowcem, który może być w posiadaniu klucza do zatrzymania najeźdźców. Jednak cenny czas ucieka a nadzieja słabnie. Mogą mieć tylko jedną szansę na uratowanie siebie… i całej planety. (zwiastun)
Opinie redaktorów: Beznickowy, jacks
Premiera DVD: 30 maja
Dodatki: Sceny niewykorzystane
Dystrybutor: Imperial-CinePix
Cena: 49,99 zł*
Premiera Blu-Ray 3D: 30 maja
Dodatki: brak
Dystrybutor: Imperial-CinePix
Cena: 99,99 zł*

Człowiek-cel

Jesteś w niebezpieczeństwie? Potrzebuejsz specjalnej ochrony? Ktoś podpisał kulę Twoimi imieniem? Zostaw to Chance’owi. Mark Valley to Chance, człowiek-cel-do wynajęcia.
Premiera DVD (3 DVD): 1 czerwca
Dodatki: brak
Dystrybutor: Galapagos Films
Cena: 119,99 zł*

Partnerki

Detektyw Rizzoli (Angie Harmon) i patolog Isles (Sasha Alexander) to dwie zupełnie różniące się kobiety. Mimo to, są dobrymi przyjaciółkami, które potrafią rozwikłać nawet najbardziej tajemnicze morderstwa.
Opinie redaktorów: Beznickowy
Premiera DVD (3 DVD): 1 czerwca
Dodatki: Sceny dodatkowe
Zwiastuny
Gagi
Rizzoli i Isles: Bohaterki powołane do życia – Autorka serii Janet Tamaro opowiada o adaptacji powieści Dr Tess Gerritsen
Dystrybutor: Galapagos Films
Cena: 119,99 zł*

*sugerowana cena detaliczna
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmianę daty premiery.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…