Po prostu kocham kino :)

Ridley Scott o Mojżeszu inaczej 1

Prometeusz, czyli ostatni film Ridley'a Scott'a nie zadebiutował jeszcze w kinach, a reżyser już informuje o kolejnym projekcie. Nowy film twórcy ma skupiać się na biblijnej opowieści o Mojżeszu, brzmi jak ta sama historia po raz tysięczny? Nie do końca tak jest, bo fabuła nowej produkcji nie będzie skupiała się na historii, którą wszyscy bardzo dobrze znają. Scott chce pokazać w swoim filmie powszechnie nieznane aspekty życia Mojżesza, takie jak relacje z Ramzesem II.

<a class= Gdy Ridley Scott zdradził, że powoli rozpoczyna pracę nad nowym projektem "Moses" (tłum. Mojżesz), w wywiadzie z "Esquire", a dziennikarze byli pewni, że reżyser żartuje, spodziewając się zapowiedzi kolejnego filmu sci-fi.
Scott mówi, że historia związana z Mojżeszem jest niezwykła, a tylko jej część jest powszechnie znana, więc bardzo się cieszy, że będzie miał możliwość przybliżenia tego światu.
Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

nathalie 2012-06-06

Możemy tylko mieć nadzieję, że poradzi sobie ze wszystkimi planami, bo brzmią interesująco ; ) I mam nadzieję, że nie powstaną przez ten natłok półprodukty, tylko że dopracuje te filmy jak zawsze.

Redox 2012-06-06

Sporo projektów urosło po "Prometeuszu". Przed "Mojżeszem" mówiło się (a w zasadzie nadal się mówi) jeszcze o sequelu "Łowcy androidów" i kryminale "The Counselor".
Ciekawe czy Scottowi uda się zrealizować wszystkie te projekty.

Proszę czekać…