Fan seriali i amerykańskiego kina niezależnego.

Nowa gwiazda w Noah? 1

Portal Deadline donosi, że Emma Watson prowadzi rozmowy odnośnie roli w Noe: Wybrany przez Boga Darrena Aronofsky'ego. Aktorka znana z roli Hermiony Granger w cyklu filmów o Harry’m Potterze miałaby zagrać Ilę, młodą kobietę zaangażowaną w związek z Shemem (w tej roli Douglas Booth), synem Noego (Russell Crowe).

Emma Watson

Angaż Emmy Watson można byłoby już potwierdzić, tylko pojawił się problem z terminami, bo okres zdjęciowy filmu Noe: Wybrany przez Boga pokrywa się nieco z Your Voice in My Head, inną produkcją, w której ma wystąpić rozchwytywana aktorka.

Ta wiadomość oznacza również, że wcześniej zaangażowana Saoirse Ronan prawdopodobnie wcieli się w żonę Hama, którego zagra Logan Lerman.

Zdjęcia do filmu ruszają już w lipcu, więc następne dni będą kompletowaniem obsady. Wciąż nie wiadomo, kto zagra nemezis Noego. Wśród kandydatów wymieniało się Liama Neesona, choć teraz już wiadomo, że na pewno nie zagra. Ostatnio coraz głośniej się mówi, że rolę otrzyma Liev Schreiber. Najbliższe dni powinny to rozstrzygnąć.

Premiera filmu w Stanach Zjednoczonych jest zapowiedziana na 28 marca 2014 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Natalia Karzel 2012-06-10

Watson nieźle się rozwija i gra coraz lepiej i w lepszych filmach, myślę, że niedługo nie będzie już kojarzona tylko z rolą Hermiony w Harrym Potterze.

Proszę czekać…