Po prostu kocham kino :)

Legendarny serial komediowy na Blu-Ray 1

Kultowy serial komediowy Przyjaciele, wydany na blu-ray, będzie dostępny na światowym rynku już 13 listopada 2012, dzięki Warner Home Video. Mimo, że serial emitowany był w latach 1994 – 2004, czyli znikł z anteny dobre parę lat temu, nadal ma całą rzeszę wiernych fanów.

Miłośnicy serialu powinni być zadowoleni nie tylko z lepszej jakości 1080p HD, ale również z ponad 3-godzinnego, dodatkowego materiału, który nie był zamieszczony w żadnym z dotychczasowych wydań.

Serial opowiada historię sześciorga młodych ludzi: Rachel (Jennifer Aniston), Moniki (Courteney Cox), Phoebe (Lisa Kudrow), Joey’ego (Matt LeBlanc), Chandlera (Matthew Perry) oraz Rossa (David Schwimmer) – najlepszych przyjaciół, którzy przesiadują zwykle w mieszkaniu należącym do któregoś z nich, bądź okupują kanapę w kawiarni Central Perk w Greenwich Village. Wspólnie przeżywają swoje smutki, troski i radości, ale co najważniejsze w każdej sytuacji potrafią znaleźć powód do śmiechu.
(opis dystrybutora)

Zestaw FRIENDS: THE COMPLETE SERIES BLU-RAY zawiera wszystkie 10 sezonów Przyjaciół, czyli 236 odcinków na 21 płytach wraz z 32-stronicowym przewodnikiem po serialu, zamieszczonych w twardym opakowaniu. Wszystkie odcinki trwają około 90 godzin, do tego mamy około 30 godzin materiału dodatkowego. Za tak długą przyjemność w najlepszej jakości trzeba oczywiście odpowiednio zapłacić. Sugerowana cena w USA to $279,98, czyli około 940 zł. Ciekawe ile zażyczy sobie polski dystrybutor, skoro mniej więcej tyle trzeba zapłacić za wydanie DVD.

Przyjaciele na Blu-RayPrzyjaciele na Blu-Ray

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Natalia Karzel 2012-06-21

Jeśli kupować oryginał to tylko za granicą, bo i tak serial jest najśmieszniejszy w oryginalnej wersji, lektor psuje efekt. Sama planowałam przy okazji pobytu np. w Anglii kupić sobie zestaw dvd, wychodziło ok. 400zł (oglądać mogę w kółko, więc można zainwestować), ale teraz nie wiem, czy nie lepiej poczekać na jakąś promocję tego na blu-ray.

Marrek 2012-06-20

Czemu takimi cenami zmuszają do innej formy pozyskania :-(

Proszę czekać…