Po prostu kocham kino :)

Latająca Jolie na planie Maleficent 2

Angelina Jolie została uwieczniona na zdjęciach podczas kręcenia scen w powietrzu do nowej produkcji fantasy Maleficent. Zaprezentowane poniżej zdjęcia przedstawiają sceny nakręcone w Buckinghamshire, w Anglii.

Maleficent to zapowiadany na 2014 rok film fantasy studia Roth Films, który nawiązuje do Śpiącej królewny z 1959 roku. Reżyserią zajął się Robert Stromberg, a w tytułową postać wcieli się właśnie Angelina Jolie.

Film będzie przedstawiał opowieść o Śpiącej Królewnie w nieco innej formie niż ta, którą wszyscy znamy z dzieciństwa. Historia zostanie opisana z perspektywy złej nemezis królewny, Maleficent i zawierać będzie wydarzenia, przez które jej serce stwardniało i sprowokowało do rzucenia klątwy na Aurorę.

Zobacz zdjęcia z planu:

podpis pod obrazkiempodpis pod obrazkiem podpis pod obrazkiempodpis pod obrazkiem podpis pod obrazkiempodpis pod obrazkiem
podpis pod obrazkiempodpis pod obrazkiem podpis pod obrazkiempodpis pod obrazkiem podpis pod obrazkiempodpis pod obrazkiem
Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Quagmire 2012-07-01

Jestem coraz mocniej przekonany, że takie zdjęcia to w zupełności kontrolowane przecieki. Są filmy z których mamy mnóstwo takich fotek jak np Amazing Spider-Man i The Dark Knight Rises a są takie superprodukcje z których brak jakichkolwiek zdjęć z planu jak np Oz: The Great and Powerful.

Oczywiście może to też zależeć od ilości ujęć kręconych w studiu, stopnia ochrony, sposobu dojazdu na plan itp ale z drugiej strony takie przecieki to łatwe działanie marketingowe. Dzięki nim film jest obecny w mediach już na długo przed premierą kiedy dział marketingu pewnie dopiero przygotowuje materiały reklamowe.

Natalia Karzel 2012-06-30

myślę, że to nawet nie jest 1% tego, gdzie fotoreporterzy potrafią dotrzeć i co mogą uwiecznić dla kasy

Asmodeusz 2012-06-30

tak za dużo to tu nie widać, a tak swoją drogą to czego fotoreporterzy nie zrobią dla pieniędzy

Proszę czekać…