Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

SDCC: Zwiastun nowej krainy Oz 2

W sieci zadebiutował pierwszy, oficjalny zwiastun promujący nadchodzącą produkcję w reżyserii Sama Raimiego pt. Oz: The Great and Powerful.

W USA film pojawi się w 3D 8 marca 2013 r..

Produkcja ze stajni Disneya, będąca prequelem musicalu MGM z 1939 r. skupi się na młodości Czarnoksiężnika z Oz. Drobny iluzjonista Oscar Diggs (James Franco) wraz ze swoim asystentem, gadającą małpką Finleyem (Zach Braff) zostaje zmuszony do opuszczenia wędrownego cyrku. Przypadkiem trafia do magicznej krainy Oz, gdzie cyrkowy magik zostaje omyłkowo wzięty za wielkiego czarnoksiężnika. Szybko wplątuje się w konflikt między czarownicami rządzącymi krainą.

Sprawdź zwiastun:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Redox 2012-07-13

Dzięki za informację. Widocznie nawet Zach musiał nie wychwycić tych dwóch sekund :) Mimo wszystko fajnie, że wystąpi w takiej formie.

Quagmire 2012-07-13

Zach Braff jest na zwiastunie od 0:20 do 0:22, rzuca kapelusz Jamesowi Franco. To znaczy, że zgodnie z niektórymi doniesieniami gra podwójną rolę: Franka, asystenta Diggsa oraz Finleya, gadającą małpkę którą Diggs spotyka w Oz.

Podoba mi się ten zwiastun, wiadomo, że mamy plastik ale przecież to Oz a nie Mordor. Nie można też uniknąć porównań z Alicją ale Raimi nie jest tak wypalony jak Burton a Franco tak zblazowany jak Depp czy anemiczny jak Wasikowka. Będzie dobrze, zresztą mamy Franco, Braffa, Kunis, Williams, Weisz- to musi być przynajmniej dobrze zagrane.

A może po prostu osąd przesłania mi cameo Bruce’a Campbella, zapowiedź ukrycia w filmie Oldsmobile’a Delta z 71 roku i powrót Raimiego do korzeni czyli kręcenie filmu w Michigan co może pozytywnie wpłynąć na jego proces twórczy.

Redox 2012-07-13

Nie za ciekawy zwiastun. Zresztą komentarze innych użytkowników mówią same za siebie – "AAARRRGGHHH right in the childhood :(".

No i wielka szkoda, że nie zobaczymy na ekranie Zacha Braffa. Aktor na Twitterze napisał, że jego postać wciąż jest animowana i nie występuje w tej zapowiedzi.

Proszę czekać…