Taylor Kitsch w Need for Speed? 1

Taylor Kitsch otrzymał propozycję zagrania głównej roli w produkcji DreamWorks Need for Speed. Tajemniczy informator twierdzi, że jest on jedynym kandydatem do roli.

Scott Waugh zajmie się reżyserią ze scenariusza braci George'a i Johna Gatinsów. Projekt, jak sama nazwa wskazuje, będzie adaptacją serii gier Electronic Arts.

Na razie nieznane są szczegóły dotyczące fabuły. Wiadomo tylko, że DreamWorks mierzy ku stworzeniu hitu na miarę Szybkich i wściekłych. Nie wiadomo jeszcze kiedy rozpocznie się produkcja. Prawdopodobnie niedługo, gdyż zaplanowano premierę na 2014 rok.

Seria gier Need for Speed jest jedną z najpopularniejszych gier wyścigowych wszech czasów i zyskała wielu już fanów na całym świecie.

Przypomnijmy że Taylor Kitsch wystąpił niedawno w dwóch kinowych przebojach – Johnie Carterze oraz Battleship: Bitwa o Ziemię.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Redox 2012-07-22

Dziwię się, że po dwóch box office’owych wtopach (nie licząc ostatniego filmu Stone’a), nazwisko Kitscha nadal pojawia się wokół dużych planowanych produkcji.

Young_Caesar 2012-07-21

nie wiem po co robic taki film , skoro szybcy i wsciekli jakby bazowali na serii need for speed… tak samo smiem podejrzewac ze czesci "underground" z serii need for speed były zas inspirowane seria szybkich po ich sukcesie…

Proszę czekać…