Dwa zwiastuny Supermana!

Henry Cavill jako Superman w filmie Man of Steel (2013)

W sieci pojawiły się dwie teaserowe zapowiedzi filmu Man of Steel w reżyserii Zacka Snydera. Zwiastuny te mogą oglądać także widzowie w USA przed filmem Mroczny rycerz powstaje.

Materiał w obu teaserowych zwiastunach jet identyczny. Różnią się one jedynie narracją. Premiera w USA zaplanowana jest na 13 czerwca 2013 r.

W głównej roli zobaczymy Henry'ego Cavilla. W filmie wystąpią także Amy Adams (Lois Lane), Laurence Fishburne (Perry White, redaktor naczelny Daily Planet), Diane Lane i Kevin Costner jako przybrani rodzice Supermana Martha i Jonathan Kent, Julia Ormond (Lara Lor-Van) oraz Russell Crowe (Jor-El). Przeciwników Supermana zagrają Michael Shannon (Generał Zod) oraz Antje Traue (Faora, partnerka Zoda).

Zobacz teaserowe zapowiedzi:


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.