"May the Force Be With You"

Rob Zombie kończy obsadzać Halloween 0

Twórcy filmu poinformowali, że do obsady filmu dołączyła Danielle Harris, która wcieli się w postać Annie Brackett. Danielle znana jest z postaci Jamie Lloyd w Halloween 4: Powrót Michaela Myersa i Halloween 5: Zemsta Michaela Myersa.

Rob Zombie na planie filmu Dom 1000 Trupów 2003Rob Zombie na planie filmu Dom 1000 Trupów 2003

Do obsadzenia zostały jeszcze role: Laurie, Lynda, Judith, Szeryf Brackett, Kendall Jacks, Grant Clark, Principle Erics, Councilman Edwards, Lindsey Wallace, Tommy Doyle, Deputy Charles, Dr Koplenson, Barbara Florentine i Morgan Walker. W przeciągu kilku dni producenci ogłoszą, kto zagra wyżej wymienione postacie.

Dotychczas obsadzone postacie:

Rob Zombie jest reżyserem, scenarzystą i producentem filmu. W produkowaniu pomagają mu Malek Akkad i Andy Gould.

Zdjęcia do filmu rozpoczną sie w marcu. Data premiery zaplanowana jest na 31 sierpnia 2007 roku w USA.

Rob Zombie powiedział, że nowa wersja Halloween będzie bardziej prequelem niż remake'iem. Film będzie opowiadał w dużej części o tym, co działo się z Michaelem Myersem zanim zobaczyliśmy go w w oryginale Carpentera.

Halloween to jeden z horrorów, który zapoczątkował gatunek zwany slasherem. Michael Myers mając 6 lat trafia do szpitala psychiatrycznego, ponieważ wcześniej brutalnie zamordował swoją rodzinę. Po 15 latach Michael ucieka ze szpitala, zakłada białą maskę i zaczyna siać grozę w czasie święta Halloween w okolicy domu, w którym zabił swoją rodzinę. Doktor Loomis postanawia powstrzymać psychopatycznego Michaela. Loomis wie, że jedynym sposobem na powstrzymanie mordercy jest zabicie go. Do tej pory powstało siedem kontynuacji horroru Johna Carpentera.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

caress

Spoko hallowen rzadzi heheh …….

Anonimowy

Respect. Pozdrawiam.

Anonimowy

Zacytuję: "Adult Michael Myers"? Słownika nie ma pod ręką?

Ronaldinho Anonimowy

zawsze jest, przeoczenie :-)

Proszę czekać…