Gangster Squad przesunięte na styczeń

Gangster Squad. Pogromcy mafii (2012)

Niedawno informowaliśmy o możliwości przesunięcia premiery Gangster Squad. Pogromcy mafii. Dzisiaj zostało to już oficjalnie potwierdzone przez Warner Bros. Premiera filmu została przeniesiona z 7 września br. na 11 stycznia 2013 r.

Na ten sam dzień zaplanowana jest premiera filmu Hansel and Gretel: Witch Hunters z Jeremy Rennerem i Gemmą Arterton w rolach głównych.

Powodem takiej decyzji jest strzelanina z 20 lipca w kinie w Denver podczas projekcji nowego Mrocznego rycerza. Wszystko przez scenę z filmu, w której w kinie dochodzi do wymiany ognia.

W filmie zobaczymy m.in.: Ryana Goslinga, Seana Penna, Josha Brolina, Emmę Stone, Nicka Nolte, Michaela Peñę i Giovanniego Ribisi.

Reżyseruje Ruben Fleischer (Zombieland, 30 minut lub mniej).

Źrodło: http://www.hollywoodreporter.com/news/warner-bros-gangster-squad-january-11-reshoot-theater-354623


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.