Dochodzenie anulowane przez AMC 3

AMC ogłosiło dzisiaj, że serial Dochodzenie zostanie anulowany po dwóch sezonach.

Po naradach, podjęliśmy trudną decyzję, aby nie przedłużać Dochodzenia do trzeciego sezonu. AMC jest niesamowicie dumna z tego serialu oraz czujemy się szczęściarzami, że pracowaliśmy nad tym projektem z tak utalentowaną grupą.

Producent Dochodzenia Fox Television Studios zapowiedziało, że planuje wykupić serial.

Fox Television Studios jest dumne z serialu, niesamowitych scenarzystów i ekipy, a także obsady. Będziemy kontynuować szukanie drugiego domu dla serialu.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Bluejohn_26 2012-07-28

Szkoda tego serialu. Mam nadzieję że uda się znaleźć inną stację, która chciała by go kontynuować.

Beznickowy 2012-07-27

Niezwykły klimat ma/miał ten seriali. Ale strzelili sobie samobója cliffem z pierwszego sezonu, co się odbiło na oglądalności drugiego sezonu, który był strasznie nierówny (pierwsze odcinki bardzo słabe, środkowe bardzo dobre i ostatnie – dobre).

AMC jest w bardzo niekorzystnej sytuacji. Kończy się Breaking Bad, w przyszłym roku Mad Men. Hell on Wheels przyzwoicie się sprawuje, ale jednocześnie nie spełniło dużych oczekiwań. Mimo że oglądalność drugiego sezonu The Walking Dead była większa niż pierwszego, to jakościowo rozczarował, co przełożyło się na bardzo nierówną oglądalność.

Nowe seriale, które mają się pojawić na AMC, zapowiadają się obiecująco. I lepiej dla stacji jakby stworzyli coś dobrego, bo za rok może się okazać, że nic ciekawego nie mają w ramówce.

Proszę czekać…