Bannery Dredda i Pamięci absolutnej

W sieci zadebiutowały nowe bannery do filmów Pamięć absolutna i Dredd 3D. Premiera pierwszego z filmów w Polsce zaplanowana jest na ostatni dzień sierpnia tego roku, a Dredda polscy widzowie będą mogli oglądać od 2 listopada również br.

  • Pamięć absolutna

Megaprodukcja Lena Wisemana, współtwórcy takich hitów jak Dzień niepodległości i Faceci w czerni, zrealizowana na podstawie opowiadania Philipa K. Dicka. W niedalekiej przyszłości pewien pracownik fabryki odkrywa, że w istocie jest tajnym szpiegiem pracującym dla jednego z mocarstw walczących o światową dominację. Cały problem polega na tym, że nie wie, kim jest jego pracodawca. Nowe wcielenie klasyki kina z Colinem Farrellem w roli głównej.

<a class=

Akcja rozgrywa się na ulicach futurystycznego miasta Mega City One. Dredd (Karl Urban) jest jednym z najgroźniejszych sędziów, który jednocześnie jest sędzią i katem.

Banner filmu <a class=Banner filmu

Banner filmu <a class=Banner filmu

Banner filmu <a class=Banner filmu


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.