Daniel Day Lewis jako Lincoln

Daniel Day Lewis w filmie Gangi Nowego Jorku z 2002 r.

Entertainment Weekly zaprezentował oficjalne zdjęcie Daniela Day Lewisa jako Abrahama Lincolna. Najnowszy film Stevena Spielberga, Lincoln, zrealizowana z ogromnym rozmachem i w znakomitej obsadzie aktorskiej historia burzliwego życia Abrahama Lincolna, szesnastego prezydenta Stanów Zjednoczonych w okresie wojny secesyjnej, która zadecydowała o losach świata.

W filmie wystąpią także: Tommy Lee Jones, Joseph Gordon-Levitt, Jackie Earle Haley, Sally Field, Jared Harris i James Spader.

W amerykańskich kinach film zadebiutuje 16 listopada tego roku. Polscy widzowie film będą mogli oglądać od 18 stycznia 2013 r., dzięki Imperial-CinePix.

Zobacz zdjęcie:

Daniel Day Lewis jako Lincoln w nowym filmie Stevena SpielbergaDaniel Day Lewis jako Lincoln w nowym filmie Stevena Spielberga


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.