Reboot Daredevila w 2014 roku? 1

20th Century Fox ma już tylko ponad dwa miesiące na rozpoczęcie produkcji nad Untitled Daredevil Reboot, zanim prawa do filmu powrócą w ręce Marvel Studios. Fox prowadzi rozmowy z Joe Carnahanem w sprawie reżyserii reboota. Być może studio będzie w stanie przedłużyć umowę z Marvelem.

Fox powinno rozpocząć produkcję do 10 października br. nad rebootem Daredevila. Jednak Marvel i Fox dyskutują nad nowym układem – Marvel wydłuży termin produkcji w zamian za prawa do pewnych bohaterów ze świata Fantastycznej Czwórki, m.in. Srebrnego Surfera i Galactusa. Nie wiadomo jak Marvel chce użyć tych postaci. Jest duże prawdopodobieństwo, że pojawią się one w filmie Guardians of the Galaxy.

Nie było jeszcze żadnej oficjalnej propozycji dla Joe Carnahana, ale chodzą pogłoski, że jest on pierwszym kandydatem na stanowisko reżysera. David Slade miał początkowo stanąć za kamerą, jednak zrezygnował.

Przypomnijmy że najbardziej znaną produkcją o Daredevilu jest obraz z Benem Affleckiem w roli tytułowej. Generalnie film zebrał średnie recenzje od widzów i krytyków.

Untitled Daredevil Reboot wejdzie do kin w 2014 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Redox 2012-08-08

Myślę akurat, że w przypadku Daredevila przydałby się reeboot, bo wielu pewnie chciałoby zapomnieć w ogóle, że istnieje film z Affleckiem :)

kpr 2012-08-08

Srebrny Surfer i Galactus!

Proszę czekać…