Zwiastun i plakat Liberal Arts

Kadr z filmu Liberal Arts (2012)

W sieci pojawił się plakat i zwiastun nowego filmu Josha Radnora (Jak poznałem waszą matkę), zatytułowanego Liberal Arts. Jest to drugi film w reżyserskiej karierze Radnora (jego debiutancki film to SzczęścieDziękujęProszęWięcej). Podobnie jak w poprzednim filmie, Josh nie tylko wyreżyserował obraz, ale też napisał do niego scenariusz i zagrał główną rolę.

Film opowiada historię 35-letniego mężczyzny, na drodze którego pojawia się 19-letnia kobieta, gotowa na związek mimo dużej różnicy wieku. Liberal Arts swoją premierę miało na festiwalu filmowym w Sundance (22 stycznia).

W obsadzie filmu są: Zac Efron, Richard Jenkins, Elizabeth Olsen, Allison Janney, Michael Weston, Elizabeth Reaser i Kristen Bush.

Plakat filmu Liberal ArtsPlakat filmu Liberal Arts


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.