Ben Affleck reżyserem Ligi Sprawiedliwych? 2

Warner Bros. ma na oku Bena Afflecka do wyreżyserowania Ligi Sprawiedliwych na dużym ekranie. Variety informuje, że studio wysłało reżyserowi Operacji Argo niedawno napisany przez Willa Bealla scenariusz, którym chcą zainteresować Afflecka.

Jeszcze nie wiadomo czy Warner stworzy film z tymi samymi aktorami, którzy wcielili się w superbohaterów, jak zrobił to Marvel z Avengers. Wiadomo że w Lidze powinni znaleźć się – Batman, Superman, Green Lantern, Wonder Woman oraz The Flash.

Ben Affleck, który grał w wielu swoich projektach, mógłby również wcielić się superbohatera. W 2003 roku zagrał rolę tytułową w Daredevilu Marvela.

Liga Sprawiedliwych mogłaby wejść do kin w 2015 roku, zależnie od tego jak szybko rozpocznie się produkcja.

Najnowszy projekt Afflecka pt. Operacja Argo ma zaplanowaną premierę na 12 października br. Film ten również powstanie dla Warner Bros.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Avatar square 200x200
Redox 2012-08-11

Akurat jako reżyser myślę, że nadawałby się świetnie do takiego projektu. Wciąż powtarzam, że dwa ostatnie jego projekty to naprawdę warte zobaczenia filmu. O nadchodzące "Argo" się nie boję, bo czuję, że film podtrzyma podobny poziom.

Trophy 2012-08-11

Daredevil nie jest taki zły. Dużo ludzi krytykowało. Osobiście mam do niego sentyment, bo to jeden z tych filmów, który obejrzałam jako pierwszy jak zaczęłam mieć ogólnie ciągoty do kina. Jednak co było najbardziej absurdalne, to Daredevil śpiący w wannie / trumnie wypełnionej wodą.

Asmodeusz 2012-08-10

po sukcesie batmana DC idzie sladem Marvela i kręci film o swoich naznamienitszych bohaterach, czy Affleck się nadaje raczej nie bardzo, ale co tam

Domiik Nolan 2012-08-10

Ewentuialny duet batman superman ok ale gdzie jakas Zielona Latarnia ten film był totalnym dnem…

Domiik Nolan 2012-08-10

Nie jestem przekonany… Troche za szybko chyba chcą nowego batmana zrobic.Bez Nolana i Bale nie bedzie to samo a oni nie są głupi nei rozdrobnią swojej klasy dla czegos takiego, a dwa z kim by mieli walczyc? z Godzillą?

Proszę czekać…