Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Czerwony świt w zwiastunie 4

Udostępniono pierwszy oficjalny zwiastun z nadchodzącego remake'u Czerwonego świtu 1984 roku. Reżyserią zajął się Dan Bradley, dla którego jest to debiut za kamerą. W filmie wystąpią Chris Hemsworth, Josh Peck, Josh Hutcherson, Jeffrey Dean Morgan, Adrianne Palicki oraz Isabel Lucas.

Fabuła oryginału przedstawia się następująco: Pewnego ranka Ameryka zostaje zaatakowana przez połączone siły ZSSR, Kuby i Meksyku. Najeźdźcy szybko zdobywają kontrolę nad sporą częścią kraju, gdzie wprowadzają swoje rządy. W jednym z małych miasteczek, grupka uczniów miejscowego liceum ucieka w góry, by tam szukać schronienia. Po jakimś czasie rozpoczynają partyzancką walkę z miejscowymi siłami wroga. Jednak ich rosnące sukcesy i coraz śmielsze akcje, doprowadzają do rozpoczęcia wielkiej operacji odwetowej, na której czele stoi pułkownik Strelnikov.

ZWIASTUN:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Asmodeusz 2012-08-16

Orginał widziałem i przynam, że jak na lata 80 ten film był całkiem prawdopodobny, a wszytsko zrealizowano całkiem realistyczne. Remake to już coś zupełnie innego akcja i mało fabuły zastąpią wszytsko plus zupełnie nierealistyczna inwazja

Piotr Biernacki 2012-08-12

Witamy w XXI wieku :D

Jak szukasz czego subtelniejszego w tej tematyce, to polecam całkiem niezłe Jutro, jak wybuchnie wojna.

Trophy 2012-08-11

Typowa amerykańska rozwałka się szykuje. Nie przypominam sobie żeby oryginał taki był. Dawno temu oglądałam pierwowzór, ale z tego co pamiętam to był bardziej subtelny.

Proszę czekać…