Zdjęcia z Rush i The Master

Chris Hemsworth i Daniel Brühl w Rush (2013)

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z dwóch produkcji:

  • The Master w reżyserii Paula Thomasa Andersona,

Premiera pierwszego z filmów jest zaplanowana na 21 września tego roku. Rush na razie nie ma dokładnie określonej premiery.

Opowieść o charyzmatycznym założycielu (Philip Seymour Hoffman) organizacji religijnej, która powstała w latach 50-tych. Jeden z najwierniejszych wyznawców ruchu z czasem zaczyna zupełnie inaczej spoglądać na całą organizacje. Zaczyna nawet kwestionować decyzję swojego mistrza. W filmie wystąpią także: Joaquin Phoenix, Amy Adams, Laura Dern, Jesse Plemons i Ambyr Childers.

<a class=

<a class=

<a class=

<a class=

<a class=

<a class=

<a class=

<a class=

<a class=

Film będzie biograficzną historią dwóch kierowców Formuły 1, którzy byli największymi rywalami w historii tego sportu. Mowa o Jamesie Huntcie, brytyjskim playboyu (grany przez Chrisa Hemswortha) oraz jego genialnym oponencie Nikim Laudzie (w tej roli Daniel Brühl). W obsadzie są także: Natalie Dormer, Olivia Wilde, Alexandra Maria Lara i Christian McKay.

<a class=

<a class=

<a class=

<a class=


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.