Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Tony Scott nie żyje 5

Jak podaje CNN i wiele innych portali internetowych w wieku 68 lat, w niedzielę 19.08.2012 r., odszedł od nas brytyjski reżyser i producent – Tony Scott, młodszy brat Ridley'a Scotta.

Tony Scott

Prawdopodobnie reżyser popełnił samobójstwo skacząc z mostu im. Vincenta Thomasa w San Pedro w Kalifornii. Policja nie wyklucza udziału osób trzecich, ale jest zdecydowanie za wcześnie żeby jednoznacznie to określić.

Policja została powiadomiona przez przechodnia, który widział jak Scott skacze. Po przyjechaniu na miejsce zdarzenia wyłowiono z rzeki jego ciało. Na moście znaleziono zaparkowany samochód reżysera, a w jego biurze list pożegnalny.

Przypomnijmy, że Tony Scott był znany między innymi z takich filmów jak Top Gun, Gliniarz z Beverly Hills II, Wróg publiczny, Deja Vu czy jego ostatnie dzieło Niepowstrzymany z 2010 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Beznickowy 2012-08-20

Zależy, jaki dokładnie to guz i w którym ośrodku ulokowany. Taki chory może mieć zaburzenia ruchu, wzroku, mowy czy pamięci, itp. Wszystko zależy od umiejscowienia.

W Stanach i Wielkiej Brytanii po raz kolejny może powrócić temat eutanazji, czyli dla jednych "godnej śmierci", a dla innych "morderstwa".

jacks 2012-08-20

Teraz znane są chociaż powody tego kroku. Nie jestem specjalistą w dziedzinie raka mózgu, ale czy nie można z tym żyć przez jakiś czas? Rozumiem, że to śmiertelna choroba, ale nie wiem czy bym się posunął do samobójstwa…

Redox 2012-08-20

Tak jak pisałem – to już oficjalne. U Scotta zdiagnozowano niedawno rana mózgu. http://www.imdb.com/news/ni34517482/

Redox 2012-08-20

Szok. W Internecie na forach pisze się, że u Scotta zdiagnozowano raka albo inną śmiertelna chorobę i to pchnęło reżysera do skoku. Jak na razie nie wiemy co było w pożegnalnym liście, więc to na razie tylko przypuszczenia.

Beznickowy 2012-08-20

O w kakę… Aż się wierzyć nie chce.

Proszę czekać…