David Beckham chce być aktorem 0

Dyktator mody Giorgio Armani utrzymuje, że David Beckham przenosi się do Stanów Zjednoczonych nie tylko dla nowej drużyny.

Projektant twierdzi, że Beckham chce zostać aktorem. – Myślę, że David chce grać na ekranie, nie na boisku – oświadczył Armani. – To bardzo przystojny mężczyzna, a jego piłkarska kariera ma się ku końcowi. Poza tym, popatrzcie na jego żonę. Widziałem ją na ślubie Toma Cruise'a, jest bardzo żywiołowa.

David Beckham przyznał, że radził się Cruise'a w sprawie przeprowadzki do Hollywood.

Przypomnijmy, że Beckhamowie przeprowadzają się do Ameryki w związku z 5-letnim kontraktem piłkarza z drużyną Los Angeles Galaxy.

David BeckhamDavid Beckham

Gwiazdy chcą oglądać Beckhama

Rod Stewart, Steven Spielberg i Jennifer Lopez to pierwsze gwiazdy, które zdecydowały się kupić bilety na cały sezon piłki nożnej w USA. Wszystko za sprawą Davida Beckhama, który za pół roku zacznie grać dla Los Angeles Galaxy.

Koszt sezonowego biletu dla gwiazd to 2900 dolarów. Zdaniem fana piłki nożnej Sylvestra Stallone David Beckham odniesie wielki sukces w USA.

Były kapitan reprezentacji Anglii podpisał z drużyną z Kalifornii pięcioletni kontrakt. Beckham otrzyma 250 milionów dolarów. Piłkarz nadal jest zawodnikiem Realu Madryt. Po podpisaniu kontraktu w Ameryce trener Fabio Capello odsunął go jednak od drużyny. Wczorajsze spotkanie z Realem Saragosaa piłkarz oglądał z trybun.

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Lucas_B

Beckham na dużym ekranie? Jeszcze tego brakuje…..:/

Anonimowy

A niech sobie gra… w domowych filmach porno.

Proszę czekać…