Córka Angeliny Jolie w Maleficent!

Angelina Jolie w Maleficent

Zdaje się, że mała córeczka Angeliny Jolie i Brada Pitta, Vivienne, pójdzie w ślady rodziców. 4-letnia dziewczynka została oficjalnie przyjęta do obsady nadchodzącego obrazu Walt Disney Pictures pod tytułem Maleficent.

Maleficent to zapowiadany na 2014 rok film fantasy, który nawiązuje do Śpiącej królewny z 1959 roku. Reżyserią zajął się Robert Stromberg, a w tytułową postać wcieli się właśnie Angelina Jolie.

<a class= W środę, 22 sierpnia, studio Disney ogłosiło, że Vivienne zagra niewielką rolę, wcielając się w młodą Księżniczkę Aurorę. Starszą wersję Aurory zagra młodziutka, ale już doświadczona, Elle Fanning. W filmie wystąpią również między innymi Juno Temple, India Eisley, Sam Riley oraz Imelda Staunton.

Film będzie przedstawiał opowieść o Śpiącej Królewnie w nieco innej formie niż ta, którą wszyscy znamy z dzieciństwa. Historia zostanie opisana z perspektywy złej nemezis królewny, Maleficent i zawierać będzie wydarzenia, przez które jej serce stwardniało i sprowokowało do rzucenia klątwy na Aurorę.


Natalia Karzel
Po prostu kocham kino :)