Fan seriali i amerykańskiego kina niezależnego.

Zobacz krwawą Chloë Moretz 4

Entertainment Weekly opublikowało pierwsze oficjalne zdjęcia z nowej adaptacji Carrie. Na fotografiach widać Chloë Grace Moretz, która wcieli się w tytułową rolę, oraz Julianne Moore, grającą jej matkę.

Film oparty na debiutanckiej powieści Stephena Kinga opowiada o odrzuconej przez rówieśników nastolatce, u której pojawiają się zdolności telekinetyczne. Z powodu braku przyjaciół i zrozumienia religijno-maniakalnej matki, w dziewczynie budzi się zło.

Ta książka Kinga była już raz adaptowana. W roku 1976 pojawiła się Carrie w reżyserii Briana De Palmy, która osiągnęła sukces i do dzisiaj przez wielu jest uważana za klasyk gatunku. Wyreżyserowania nowej adaptacji podjęła się Kimberly Peirce. Scenariusz napisał Roberto Aguirre-Sacasa. Dla obojga jest to pierwsze doświadczenie z tym gatunkiem filmowym.

Premiera filmu w Stanach Zjednoczonych jest zapowiedziana na 13 marca 2013 roku.

Chloë Grace Moretz jako Carrie WhiteChloë Grace Moretz jako Carrie White Julianne Moore jako Margaret WhiteJulianne Moore jako Margaret White

Źrodło: http://insidemovies.ew.com/2012/08/23/carrie-exclusive-first-look/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
micamic 2012-08-25

Nie rozumiem, czemu tak się uparli na pierwszą powieść Kinga, której chyba on sam nawet nie lubi – Carrie jest bardzo kiepska w porównaniu z tym co potem wyprodukował. I na dodatek jest to jednak z tych książek która nijak nie nadaje się na film.

Piotr Biernacki 2012-08-24

Mam podobne obawy, bo i ekipa i obsada jakoś nie pasują do "Carrie".

Marek Jacek 2012-08-24

Też mam obawy. Ani Moretz, ani Moore jakoś mi nie pasują do horroru. Co za tym idzie będzie to bardziej film dla amerykańskiej publiczności w kategorii PG-13.

Asmodeusz 2012-08-24

choć książka nigdy mi się nie podobała to adaptacja była dobra, oczywiśćie nadszedł (jak to ostatnio w modzie) czas na reamake, a to dobrego nic nie wróży

Proszę czekać…