Robocop bez Hugh Laurie'ego

Hugh Laurie w serialu Dr House

Ogłoszono, że aktor znany z roli w serialu Dr House, Hugh Laurie, nie zagra w zbliżającej się nowej wersji Robocopa. Przypominamy, że aktor miał wcielić się w rolę prezesa Omni Corp. Na chwilę obecną nie wiemy kto miałby zastąpić Laurie'ego.

W roli Alexa Murphy’ego wystąpi Joel Kinnaman. W obsadzie są nadal: Gary Oldman, Jackie Earle Haley, Samuel L. Jackson, Jay Baruchel i Abbie Cornish. Reżyseruje José Padilha (Elitarni).

Rok 2029. Na ulicach szerzy się przemoc. Nabór do policji został drastycznie ograniczony. Nikt nie chce stać na straży prawa. Jednym z projektów rozwiązania tej trudnej sytuacji jest próba skonstruowania mechanicznego super policjanta podjęta przez korporację OmniCorp. Gdy zawodzi cybernetyka, mózg postrzelonego funkcjonariusza zostaje wykorzystany do skonstruowania doskonale uzbrojonej maszyny broniącej prawa i porządku.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.