Robocop bez Hugh Laurie'ego 3

Ogłoszono, że aktor znany z roli w serialu Dr House, Hugh Laurie, nie zagra w zbliżającej się nowej wersji Robocopa. Przypominamy, że aktor miał wcielić się w rolę prezesa Omni Corp. Na chwilę obecną nie wiemy kto miałby zastąpić Laurie'ego.

Hugh Laurie w serialu Dr House

W roli Alexa Murphy’ego wystąpi Joel Kinnaman. W obsadzie są nadal: Gary Oldman, Jackie Earle Haley, Samuel L. Jackson, Jay Baruchel i Abbie Cornish. Reżyseruje José Padilha (Elitarni).

Rok 2029. Na ulicach szerzy się przemoc. Nabór do policji został drastycznie ograniczony. Nikt nie chce stać na straży prawa. Jednym z projektów rozwiązania tej trudnej sytuacji jest próba skonstruowania mechanicznego super policjanta podjęta przez korporację OmniCorp. Gdy zawodzi cybernetyka, mózg postrzelonego funkcjonariusza zostaje wykorzystany do skonstruowania doskonale uzbrojonej maszyny broniącej prawa i porządku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

micamic 2012-08-26

A rola księciunia z Czarnej Żmiji ?

Asmodeusz 2012-08-26

czym tu się podniecać to będzie widziałem kilka filmów z jego udziałem i nie zagrał wcale tak rewelacyjnie poza oczywiście sztandarowym Doktorem

micamic 2012-08-25

Najnowsze wieści – w rolę prezesa Omni Corp nie wcieli się również Bruce Willis. Podobnie jak Clive Oven, Alec Baldwin oraz Daniel Olbrychski.
Jutro poinformuję was, kto jeszcze nie wcieli się w rolę prezesa Omni Corp.
Bądźcie na bieżąco!

Proszę czekać…