Clive Owen zagra w Robocopie?

Clive Owen w filmie Elita zabójców (2011)

Wczoraj informowaliśmy o rezygnacji Hugh Laurie'ego z udziału w nowej wersji Robocopa. Dzisiaj do sieci trafiły informacje o możliwym angażu Clive’a Owena. Chodzi o postać czarnego charakteru w filmie, prezesa OmniCorp.

W roli Alexa Murphy’ego wystąpi Joel Kinnaman. W obsadzie są nadal: Gary Oldman, Jackie Earle Haley, Samuel L. Jackson, Jay Baruchel i Abbie Cornish.

Reżyseruje José Padilha (Elitarni).

Rok 2029. Na ulicach szerzy się przemoc. Nabór do policji został drastycznie ograniczony. Nikt nie chce stać na straży prawa. Jednym z projektów rozwiązania tej trudnej sytuacji jest próba skonstruowania mechanicznego super policjanta podjęta przez korporację OmniCorp. Gdy zawodzi cybernetyka, mózg postrzelonego funkcjonariusza zostaje wykorzystany do skonstruowania doskonale uzbrojonej maszyny broniącej prawa i porządku.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.