Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Justice League od Wachowskich? 1

Niedawno pojawiła się informacja, że Ben Affleck jest brany pod uwagę jako reżyser planowanej adaptacji komiksu pt. Justice League. Sam aktor/reżyser zdementował tą plotkę twierdząc, że projekt brzmi świetnie jednak nie jest to coś nad czym on będzie pracował.

Justice League

Studio Warner Bros., które bardzo chce zrealizować ten projekt nie poprzestaje jednak na poszukiwaniach kandydatów.

Kolejną nie potwierdzoną oficjalnie informacją jest złożenie propozycji rodzeństwu odpowiedzialnemu za trylogię MatrixAndy'emu i Lanie Wachowskim.

Ponoć studio jest tak zafascynowane ich najnowszą produkcją pt. Atlas chmur, iż chciałoby, aby swoją twórczość przelali również na Justice League.

Jak Wam się podoba ta propozycja? Myślice, że może dojść do współpracy?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Bluejohn_26 2012-08-28

Dokładnie to samo pomyślałem. Poza pierwszym Matrixem wszystkie ich dotychczasowe filmy były bardzo przeciętne. Chyba lepiej by było powierzyć ten film jakiemuś młodemu, zdolnemu, niekoniecznie bardzo znanemu reżyserowi.

B4N4U7 2012-08-27

mysle ze musieli by sie bardzo postarac zeby nie wyszlo z tego totalne dno… i pytanie z kim by sie mieli mierzyc? z godzillą? z UFO ? ???

Asmodeusz 2012-08-27

jak dla mnie warchowscy skończyli się już dawno a obecnie jadą tylko na sławie Matrixa, którego poza 1 częśćią mocno niedopracowali

Proszę czekać…