Jest zwiastun The Iceman!

Michael Shannon jako Richard Kuklinski w filmie The Iceman (2012)

Prawdziwa historia człowieka, który prowadzi podwójne życie. Zarabia na życie, trudząc się zabójstwami zleconymi przez mafię. Pozostaje nieuchwytny przez ponad 30 lat. W międzyczasie bezkarnie morduje każdą osobę, która krzyżuje mu plany.

W filmie zagrali: Michael Shannon, Winona Ryder, Chris Evans, James Franco oraz Ray Liotta. Reżyseruje Ariel Vromen, który jest także współautorem scenariusza do filmu.

podpis pod obrazkiempodpis pod obrazkiempodpis pod obrazkiempodpis pod obrazkiempodpis pod obrazkiempodpis pod obrazkiempodpis pod obrazkiempodpis pod obrazkiem

Film miał premierę dzisiaj na trwającym właśnie Festiwalu Filmowym w Wenecji. Recenzje były umiarkowanie pozytywne. Film będzie także wyświetlany we wrześniu na Festiwalu Filmowy w Toronto.

Obejrzyj zwiastun The Iceman:


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.