Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Świeży plakat Silent Hill 2 2

Do sieci wypłynął nowy oficjalny plakat promujący sequel horroru Silent Hill z 2006 roku. Druga część, zatytułowana Silent Hill: Revelation 3D, ma trafić do amerykańskich kin 26 października tego roku, a do polskich 9 listopada.

Adelaide Clemens w Silent Hill: Revelation 3D

W filmie wystąpią Adelaide Clemens, Sean Bean, Kit Harington, Radha Mitchell, Deborah Kara Unger, Carrie-Anne Moss i Malcolm McDowell.

Film opowiadać ma losy Heather Mason (Clemens), która wraz z ojcem od lat ucieka przed tajemniczymi siłami, których istoty do końca nie pojmuje. W przededniu swoich osiemnastych urodzin, nawiedzana przez koszmary i opuszczona przez ojca, który nagle zniknął, Heather odkrywa, że nie jest osobą, za jaką się uważała. Odkrycie to prowadzi ją coraz głębiej w potworny świat, grożąc jej uwięzieniem w Silent Hill na wieki…

Film, kręcony w Toronto, bazuje na scenariuszu autorstwa reżysera Michaela Bassetta (Solomon Kane), który zgromadził wokół siebie ekipę specjalistów doświadczonych w tworzeniu filmów z pogranicza fantastyki i horroru. Można więc liczyć na interesujący, trzymający w napięciu film.

PLAKAT:

Silent Hill: Revelation 3DSilent Hill: Revelation 3D

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…