Po prostu kocham kino :)

Lincoln premierowo w Google Hangout 3

DreamWorks Pictures oraz Google Play ogłosiły dzisiaj, że pierwszy zwiastun Lincolna zadebiutuje w sieci podczas Google+ Hangout w środę, 13 września 2012. Hangout to funkcja wideokonferencji w portalu społecznościowym Google+. Wydarzenie uatrakcyjni konwersacja na żywo z reżyserem filmu, Stevenem Spielbergiem oraz z aktorem Josephem Gordon-Levittem, który wciela się w postać Roberta Todda Lincolna.

Fani chcący wziąć udział w wydarzeniu są proszeni o umieszczenie krótkiego filmu na własnym kanale YouTube z dopiskiem #LincolnHangout wyjaśniając kim są, dlaczego są zainteresowani filmem Lincoln oraz o co chcieli by spytać Spielberga i Gordon-Levitta odnośnie filmu.
By dowiedzieć się więcej o procesie zapisów i wziąć udział w Hangout’cie, kliknij tutaj .

Lincoln przedstawia losy Abrahama Lincolna, szesnastego prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki, gdy doprowadza do zwycięstwa stanów północnych w Wojnie domowej. W tytułowej roli zobaczymy Daniela Day-Lewisa. W filmie wystąpią również między innymi: Tommy Lee Jones, Joseph Gordon-Levitt, Jackie Earle Haley, Sally Field, Jared Harris oraz James Spader.

Na światowym rynku film zadebiutuje już 9 listopada 2012 roku. Polscy widzowie będą musieli poczekać na pierwszy seans do 18 stycznia 2013 roku (dystrybucja Imperial-CinePix).

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…