Zobacz zbroję nowego Robocopa! 2

W dniu dzisiejszym w Toronto ruszyła pełną parą produkcja nowej wersji Robocopa. W sieci znalazły się już pierwsze zdjęcia przedstawiające Joela Kinnamana w zbroi Super-Gliny oraz model pojazdu używanego przez policję w Detroit w 2028 r.

Premiera w USA zapowiedziana jest na 9 sierpnia 2013 r.

Reżyseruje José Padilha (Elitarni).

W obsadzie są także: Gary Oldman, Michael Keaton, Samuel L. Jackson, Jay Baruchel, Abbie Cornish, Jackie Earle Haley, Michael Kenneth Williams i Douglas Urbanski.

Rok 2029. Na ulicach szerzy się przemoc. Nabór do policji został drastycznie ograniczony. Nikt nie chce stać na straży prawa. Jednym z projektów rozwiązania tej trudnej sytuacji jest próba skonstruowania mechanicznego super policjanta podjęta przez korporację OmniCorp. Gdy zawodzi cybernetyka, mózg postrzelonego funkcjonariusza zostaje wykorzystany do skonstruowania doskonale uzbrojonej maszyny broniącej prawa i porządku.

Joel Kinnaman w zbroi Super-GlinyJoel Kinnaman w zbroi Super-Gliny

Joel Kinnaman w zbroi Super-GlinyJoel Kinnaman w zbroi Super-Gliny

model pojazdu używanego przez policję w Detroit w 2028 r.model pojazdu używanego przez policję w Detroit w 2028 r.

Źrodło: http://www.comicbookmovie.com/fansites/TheAlexLynch/news/?a=67260

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 11

Avatar square 200x200
Quagmire 2012-09-16

Raczej kolejny fan art. Nie ma zielonych czy niebieskich elementów ani markerów, więc jak graficy komputerowi mają go podrasować? Porównaj ze zdjęciami z planu kostiumów w Iron Manie.

tmp7 2012-09-16

Nie wiem czy zwróciliście uwagę na lampy sygnalizacyjne na radiowozie – a konkretniej na ich ułożenie kolorami. Trzy lampy czerwone z prawej strony dachu, a trzy z lewej. Czyli totalna głupota. Bo lampy te ustawia się na przemian haha,

A dodatkowo to śmieszne "opancerzenie" koła przedniego. Opancerzyli je ale tylko w połowie hahaha, Tylko pytanie opancerzyli przed czym? Przed pociskami? Jeżeli tak to czemu tylko w połowie? A może przed przebiciem nożem – to też czemu tylko w połowie? :D ahhahah

Jacy ci Amerykanie są głupi. Totalnie głupi naród.

Szkoda, że przez pomyłkę nie zrobili radiowozu 2-u drzwiowego – to by był dopiero śmiech na sali :D

Sebastian Mrózek 2012-09-16

Pierwszy link widziałem już kilka miesięcy temu na jakimś blogu, i był to raczej fanowski projekt. Co do drugiego, myślę że jest podobnie.

Piotr 2012-09-16

Co do zbroi o którą wszyscy kruszą kopię, to beta jeszcze nie dopracowany 'kostium' srebrny finalnie będzie wyglądał tak: http://1.bp.blogspot.com/-NRsuhVNawy4/T_nfbaZiVjI/AAAAAAAABrE/WyMoc-OBf-M/s1600/robocop3.jpg i tu http://comics-x-aminer.com/wp-content/uploads/2012/07/Hpvqs.jpg

Proszę czekać…