Zobacz zbroję nowego Robocopa!

W dniu dzisiejszym w Toronto ruszyła pełną parą produkcja nowej wersji Robocopa. W sieci znalazły się już pierwsze zdjęcia przedstawiające Joela Kinnamana w zbroi Super-Gliny oraz model pojazdu używanego przez policję w Detroit w 2028 r.

Premiera w USA zapowiedziana jest na 9 sierpnia 2013 r.

Reżyseruje José Padilha (Elitarni).

W obsadzie są także: Gary Oldman, Michael Keaton, Samuel L. Jackson, Jay Baruchel, Abbie Cornish, Jackie Earle Haley, Michael Kenneth Williams i Douglas Urbanski.

Rok 2029. Na ulicach szerzy się przemoc. Nabór do policji został drastycznie ograniczony. Nikt nie chce stać na straży prawa. Jednym z projektów rozwiązania tej trudnej sytuacji jest próba skonstruowania mechanicznego super policjanta podjęta przez korporację OmniCorp. Gdy zawodzi cybernetyka, mózg postrzelonego funkcjonariusza zostaje wykorzystany do skonstruowania doskonale uzbrojonej maszyny broniącej prawa i porządku.

Joel Kinnaman w zbroi Super-GlinyJoel Kinnaman w zbroi Super-Gliny

Joel Kinnaman w zbroi Super-GlinyJoel Kinnaman w zbroi Super-Gliny

model pojazdu używanego przez policję w Detroit w 2028 r.model pojazdu używanego przez policję w Detroit w 2028 r.

Źrodło: http://www.comicbookmovie.com/fansites/TheAlexLynch/news/?a=67260


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.