Teaserowy plakat Robocopa

Joel Kinnaman na planie filmu Robocop (2013)

Niewątpliwie wczorajszym tematem dnia był news o pojawieniu się pierwszych zdjęć z planu prezentujących zbroję Super-Gliny. Dzisiaj pojawił się także kolejny teaserowy plakat nowej wersji Robocopa.

Premiera w USA zapowiedziana jest na 9 sierpnia 2013 r. Reżyseruje José Padilha (Elitarni).

W obsadzie filmu są: Joel Kinnaman, Gary Oldman, Michael Keaton, Samuel L. Jackson, Jay Baruchel, Abbie Cornish, Jackie Earle Haley, Michael Kenneth Williams i Douglas Urbanski.

Rok 2029. Na ulicach szerzy się przemoc. Nabór do policji został drastycznie ograniczony. Nikt nie chce stać na straży prawa. Jednym z projektów rozwiązania tej trudnej sytuacji jest próba skonstruowania mechanicznego super policjanta podjęta przez korporację OmniCorp. Gdy zawodzi cybernetyka, mózg postrzelonego funkcjonariusza zostaje wykorzystany do skonstruowania doskonale uzbrojonej maszyny broniącej prawa i porządku.

Teaserowy plakat Robocopa (2013)Teaserowy plakat Robocopa (2013)

Dodatkowo prezentujemy zdjęcie z planu, prezentujące Abbie Cornish, która w filmie gra żonę Alexa Murphy’ego.

<a class=

Źrodło: http://www.worstpreviews.com/headline.php?id=26109


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.