Nowy plakat horroru Kolekcjoner 1

W sieci zadebiutował kolejny plakat filmu Kolekcjoner. Film jest kontynuacją horroru z 2009 r. – The Collector. Polska premiera zaplanowana jest na 11 stycznia 2013 r. Dystrybutorem jest Kino Świat.

Fragment plakatu filmu Kolekcjoner (2012)

Reżyserem i współautorem scenariusza jest Marcus Dunstan (scenarzysta części IV, V, VI Piły oraz Piły 3D).

Gdy za namową przyjaciół piękna Elena (Emma Fitzpatrick) przybywa na imprezę w klubie, o którego istnieniu wiedzą tylko wtajemniczeni, nie podejrzewa nawet, że beztroska zabawę zamieni się wkrótce w krwawą łaźnię, zaplanowaną przez psychopatę zwanego Kolekcjonerem. Uprowadzona przez mordercę, Elena trafi do hotelu, który przekształcono w labirynt wymyślnych tortur. Zrozpaczony ojciec dziewczyny (Christopher McDonald) zrobi wszystko, żeby wyrwać ją ze szponów sadysty, którego spryt i pomysłowość w torturach zaskoczyłyby nawet Jigsawa. Milioner użyje wszelkich możliwych sposobów, by wraz z grupą najemników przekonać Arkina (Josh Stewart) – jedynego człowieka, który jak dotąd wymknął się nieobliczalnemu Kolekcjonerowi – żeby pomógł mu schwytać i zlikwidować dewianta.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Marek Jacek 2012-09-28

Mix 2 pierwszych plakatów. Zero inwencji. Sam film mnie jakoś nie zachęca, ale będą dobre recenzje to pewnie rzucę okiem.

Proszę czekać…