Znamy nowego Batmana?

Według niepotwierdzonych jeszcze informacji studio Warner Bros. ma kandydata do roli Batmana w nadchodzącym filmie DC o superbohaterach Justice League. Ma nim być Armie Hammer, znany z m.in.: The Social Network, Królewny Śnieżki i J. Edgar.

Przypominamy, że aktor znalazł się wcześniej w obsadzie filmu w reżyserii George'a Millera. Projekt jednak upadł przez m.in. strajk scenarzystów. Możemy zakładać, że aktor będzie także gwiazdą zapowiedzianego rebootu filmu o Batmanie.

To nie pierwsze doświadczenia aktora ze studiem i DC. Wcześniej Hammer brał udział w przesłuchaniach do roli Supermana do filmu Człowiek ze stali. Ostatecznie jednak angaż otrzymał Henry Cavill.

Hammera zobaczymy na początku lipca przyszłego roku w superprodukcji Jeździec znikąd. Film obecnie jest na etapie post-produkcji.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.