Człowiek-Mrówka w 2015 roku!

Logo Marvela

Wiemy już kiedy możemy spodziewać się premiery długo zapowiadanego Ant-Mana. Otóż Disney ogłosił, że film zadebiutuje w kinach w listopadzie 2015 roku.

Komiks Ant-Man został stworzony w 1962 roku przez Stana Lee i Jacka Kirby’ego. Bohaterem jest tytułowy człowiek-mrówka, który potrafi zmniejszać się do rozmiaru mrówek i porozumiewać się z nimi. Za ich pomocą łapał przestępców.

Oprócz tej informacji Disney poinformował, że następne filmy Marvela – Thor: The Dark World i Iron Man 3 widzowie zobaczą w 3D.

Ostatnią informacją jaką podał Disney, jest opóźnienie premiery animacji Phineas And Ferb, kinowej wersji serialu emitowanego od 2007 r. Fineasz i Ferb. Wstępnie premiera zaplanowana była na wrzesień 2013 r., a obecnie wiemy, że trafi do kin w 2014 r.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.