Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Schwarzenegger znowu Conanem! 2

Pojawiła się informacja o nowym projekcie Arnolda Schwarzeneggera, która ma szansę na powodzenie. Mowa tu o najnowszym filmie z głównym udziałem legendarnego Conana pt. The Legend of Conan na podstawie postaci autorstwa Roberta E. Howarda. Arnie miałby powrócić w nim do swojej roli.

Arnold Schwarzenegger i John Milius na planie Conana Barbarzyńcy (1982)

The Legend of Conan miałoby pominąć w fabule filmy Conan Niszczyciel z 1984 r. oraz remake z 2011 r. pt. Conan Barbarzyńca i być bezpośrednio powiązany z pierwowzorem z 1982 roku.

Producentami filmu mają zostać Fredrik Malmberg i Chris Morgan. Ten drugi prawdopodobnie napisze również scenariusz.

Morgan w jednej z wypowiedzi oświadczył:

Oryginał zakończył się z Arnoldem zasiadającym na tronie i to jest właśnie miejsce, od którego zaczniemy.

Malmberg dodał od siebie:

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że Conan będzie w wieku Arnolda w naszej produkcji. Kochamy tak bardzo wszystko związane z tym klasycznym tytułem, że nie zabralibyśmy się za to gdybyśmy nie mieli w planach czegoś równie dobrego.

Sam Schwarzenegger również wypowiada się pozytywnie o tej propozycji i już nie może się doczekać pracy nad filmem. Nie wiadomo jeszcze jaka będzie kategoria wiekowa, ale producenci zapewniają, że chcą utrzymać krwawy klimat.

Studio Universal wstępnie planuje premierę na lato 2014 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Asmodeusz 2012-10-27

Jezeli uda im się utrzymać to w klimacie orginału, to film brzmi interesująco. Oczywiśćie wiekowy już Schwarzenegger to nie to samo, ale coś na zakończenie legendy Conana, czemu nie

Proszę czekać…