Fan seriali i amerykańskiego kina niezależnego.

Idris Elba kolejnym Bondem? 3

Mimo że Daniel Craig ma w umowie nakręcenie jeszcze dwóch filmów o Jamesie Bondzie, to już rozpoczęły się poszukiwania następcy. W wywiadzie udzielonemu "The Huffington Post" Naomie Harris (Skyfall) zdradziła, że Idris Elba rozmawiał ostatnio z producentką filmów o agencie 007 Barbarą Broccoli na temat jego ewentualnego występu w roli Bonda.

Idris Elba w serialu "Luther"

Oto fragment wspomnianego wywiadu:

Nie zdawałam sobie sprawy, że trwają rozmowy odnośnie czarnoskórego Bonda. Jednak później podczas kręcenia filmu z Idrisem, powiedział mi, że spotkał się z Barbarą Broccoli i jest szansa, że w przyszłości James Bond będzie czarnoskóry – powiedziała Naomie Harris.

Idris Elba grywa często drugoplanowego role w hollywoodzkich superprodukcjach, takich jak Thor czy Prometeusz, ale w pamięci widzów zapisał się głównie jako mroczny detektyw z serialu BBC Luther. Aktor zapytany przez media stwierdził, że bardzo chętnie wcieliłby się w najsłynniejszego agenta na świecie. Wśród kandydatów do roli wymienia się również Michaela Fassbendera, Hugh Jackmana i Toma Hardy'ego.

Producenci na razie nie komentują tych doniesień. W przeszłości zdarzało się już, że mimo posiadania umów na kolejne filmy z cyklu, aktora wymieniano na innego. Tak więc na razie nie wiadomo, czy Daniel Craig po raz kolejny wcieli się w Jamesa Bonda, czy Skyfall jest ostatnim filmem z jego udziałem.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 9

Avatar square 200x200
Tomasz 2012-10-28

Zaczynamy trochę popadać w paranoje z poprawnością w stosunku do mniejszości społecznych. Nie jestem ani homofobem ani rasistą (moim zdaniem Idris Elba jest bardzo dobrym aktorem), ale po prost do filmów o Bondzie nie pasuje osoba o kolorze skóry innym niż biały. Gdyby trochę Tom Hardy schudł, ponieważ do ról w Szpiegu, Mrocznym rycerzu i Wojowniku strasznie przypakował, to by się świetnie nadawał. Mam nadzieje, że nie zdyskryminowałem osób przypakowanych swoją wypowiedzią, jeżeli tak zrobiłem to nieumyślnie za co z góry przepraszam
.

drfalck 2012-10-28

to tak samo jak bezdomni, bezrobotni, zboczeni,czarni,biali,żółci,żydzi,masoni….
a czy na psy płci damskiej można mówić "suki" czy to już tez zakazane ???

Bo może czworonożne ssaki płci żeńskiej się oburzą ??

ale nich Ci będzie, sam byłem kiedyś modem na innym portalu i pewnie też bym dbał o to żeby nikt się nie czepiał….

Piotr Biernacki 2012-10-28

A czy mniejszości seksualne nie są grupami społecznymi?

drfalck 2012-10-28

zaraz zaraz a co to "pedał" jest obraźliwie ?
a czy w regulaminie jest o mniejszościach seksualnych ?
bo jeśli nie, to kogo obraża rzeczownik "pedał" ?

Tomasz 2012-10-28

Mój post widzę też zniknął ehh… w następnym Bondzie, James będzie homoseksualistą, a później kobietą. Teraz jest chyba poprawnie i nie będzie trzeba go kasować przecież nie użyłem słowa ,,ped*ł", które jest tak niepoprawne.

Proszę czekać…