Brad Pitt w World War Z

Fragment teaserowego plakatu filmu World War Z (2013)

W sieci udostępniono pierwsze oficjalne zdjęcie z filmu World War Z, przedstawiające Brada Pitta.

Film jest luźną ekranizacją postapokaliptycznej powieści Maxa Brooksa w reżyserii Marca Forstera ukazującą losy Gerry’ego Lane’a (Pitt) w obliczu glo­bal­nej epidemii i wielkiej wojny z zombie.

Po 10 latach strasznej i wyniszczającej wojnie ludzi z zombie świat nie jest już taki jak dawniej. Ludzie nie są na szczycie łańcucha pokarmowego, a Ziemia jest opanowana przez potwory z piekła rodem.

Film trafi do amerykańskich kin 21 czerwca 2013 roku, a Polska na premierę będzie musiała poczekać dodatkowy miesiąc, czyli do 19 lipca.

Już niebawem pojawi się pełny zwiastun filmu (zajawkę możecie obejrzeć tutaj), a więc wyczekujcie kolejnego newsa związanego z tym wydarzeniem.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.