Więcej programów w ASTER 0

Już od 19 stycznia 2007 r. oferta programowa telewizji cyfrowej ASTER (pakiet BasicPLUS) zostanie poszerzona o wybrane kanały tematyczne z oferty analogowej.

Od tej pory w ramach pakietu BasicPLUS dostępnych będzie 38 najpopularniejszych kanałów telewizyjnych. Cena pakietu pozostaje bez zmian.

Do oferty cyfrowej zostaną dołączone popularne programy, które obecnie można oglądać w ofercie telewizji analogowej (pakiet Basic). Kanały będą dostępne zarówno w ofercie telewizji cyfrowej jak i telewizji analogowej.

W pakiecie BasicPLUS pojawia się następujące, dodatkowe programy: TVP Polonia, TVP Siedem, Ale Kino, Zone Romantica, Zone Reality, Jetix, MiniMini, Kuchnia TV, MTV Polska, TVN Turbo, TVN Style, VH 1, MTV Base.

źródło: Aster.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Wodnica79

Mam u nich analogówkę i przez te kilka miesięcy trwania umowy ubyły chyba z trzy programy. Czasem, żeby 'zamaskować' zniknięcie kolejnego programu, robią przestawki częstotliwości, na których są dostępne dane programy… A ja i tak mam wrażenie, że płacę za 2 programy mniej niż na początku. Nie obchodzi mnie, jakie to sa programy, ale o ich ilość… Bo wynika, że ich usługi zdrożały (no bo jak płace taką sama cenę tyle, że za o 1-2 programy mniej, to inaczej nie da sie tego powiedzieć…).

Proszę czekać…