Fan seriali i amerykańskiego kina niezależnego.

Imprezozaur Rex w kinach 1

W ten piątek do polskich kin ponownie zawita rybka Nemo. Widzowie, którzy wybiorą się na seans Gdzie jest Nemo 3D, będą mieli okazję zobaczyć wcześniej krótkometrażową animację studia Disney/Pixar z gwiazdami filmu Toy Story zatytułowaną – Imprezozaur Rex.

Foto: Walt Disney Studios Motion Pictures

Bohaterem krótkometrażówki jest Rex, któremu los daje szansę raz na zawsze skończyć z reputacją popsuj-zabawy, kiedy Bonnie po raz pierwszy zabiera go do kąpieli. W nowym środowisku, wśród nowo poznanych zabawek, Rex może wreszcie pożegnać się z dawnym wizerunkiem i wyłonić z piany jako prawdziwy król imprezy. Z miejsca staje się duszą towarzystwa i rozkręca w wannie prywatkę, jakiej nie przeżył nikt. Ale kiedy kąpielowy projekt X wymyka się spod kontroli, to już – dosłownie – nie przelewki.

Imprezozaur Rex w reżyserii Marka Walsha to już trzecia krótkometrażówka w serii Toy Story Toons zrealizowana przez Pixar Canada. Poprzednie odcinki wyświetlane były przed filmami Auta 2 i Muppety. W filmie powracają gwiazdy obsady Toy Story: Tomasz Sapryk jako Rex, Robert Czebotar jako Szeryf Chudy, Łukasz Nowicki jako Buzz Astral, Jan Kulczycki jako Pan Bulwa i inni.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Thanos

Must be thanks for the visit here and play the amazing unscramble letters words game and start the full enjoyments forever.

Proszę czekać…